Download for Android

Piknik Country & Folk Festival 2016

Polen


3 Anhänger 8,007

Wand

Photos from Festiwal Piknik Country's post

photo 2016-07-26 14:13:08

Szanowni Państwo chcielibyśmy poinformować, że w tym roku Hotelem Festiwalowym jest Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa, który jest malowniczo położony nad brzegiem jeziora Czos. Jest to jeden z najpiękniejszych Hoteli na Mazurach. Zapraszamy do korzystania z noclegów, ponieważ Hotel posiada jeszcze wolne pokoje. Zdecydowanym atutem jest spędzanie urlopu w towarzystwie wszystkich tegorocznych Gwiazd Muzyki Country. Hotel Mercure Mrągowo Resort & Spa posiada wolne pokoje już od dziś. Zapraszamy, do zobaczenia w Mrągowie. Recepcja 89 743 31 00.

Photos from Festiwal Piknik Country's post

status 2016-07-26 13:59:08

A kto będzie tym ośmiotysięcznym lajkiem na naszej stronie? Nie wahajcie się.Nagrodzimy!

status 2016-07-26 02:13:48

Gratulujemy osobom, które wykazały się wiedzą o historii Pikniku i tegorocznej edycji festiwalu. Liczne telefony do Radia Warszawa z całej Polski i wpisy z odpowiedziami na forum countrymusic.pl potwierdziły słuszność naszej decyzji o przeprowadzeniu konkursu z nagrodami czyli biletami na piknikowe koncerty. Przypominamy, że będą one do odebrania w kasie Amfiteatru w najbliższy piątek i sobotę. Dziękujemy za współpracę Radiu Warszawa i portalowi countrymusic.pl

Timeline Photos

photo 2016-07-24 23:34:48

Jutro po godzinie 19:10 posłuchacie o programie tegorocznego Pikniku w Radiu Warszawa na falach fm ( 106,2) i on-line. I przypominamy - będzie można wygrać bilety na koncerty festiwalowe poprawnie odpowiadając na pytania zadawane na antenie radiowej i portalu countrymusic.pl

Timeline Photos

Carlton Moody ( Tip of My Tongue )

video 2016-07-24 18:48:45

Miłe letnie popołudnie. Mamy nadzieję, że tak będzie i za tydzień podczas Pikniku. W sobotę znajdziecie w programie festiwalowym nie tylko zespół Della Mae, ale także innego przedstawiciela ojczyzny country. Z USA przyjedzie do nas Carlton Moody ze słynnej przed laty kapeli The Moody Brothers. Wystąpi ze znakomitym zespołem francuskim Yee Haw Band dowodzonym przez Kevina Buckleya. Wszyscy Ci, którzy oczekują na Pikniku szlachetnej tradycji i odniesień do korzeni gatunku powinni być w 100% usatysfakcjonowani!!! A tutaj jeszcze jeden utwór, tym razem koncertowe wykonanie.Carlton Moody z zespołem The Yee Haw Band.


status 2016-07-23 20:51:05

Tydzień został jeszcze do Pikniku. W związku z tym, tak jak zrobił to teść z piosenki Młynarskiego pt. Szajba, podwajamy tempo. Tempo naszych informacji, a nie produkcji i sprzedaży gałek lodowych, co przekazał nam kiedyś Młynarski. Kolejna zatem wiadomość dzisiaj. W najbliższy poniedziałek o godzinie 19:10 w audycji Country Club w Radiu Warszawa na 106,2 FM ( w Warszawie i okolicach) oraz poprzez internet, a także na portalu countrymusic.pl przeprowadzimy kilka konkursów, w których nagrodami będą bilety wstępu na koncerty tegorocznego Pikniku. Warto słuchać, czytać, być aktywnym i wygrać atrakcyjne nagrody!!!

status 2016-07-23 17:11:35

Cieszy nas, że podoba się Wam program Pikniku. Śpieszymy też poinformować, że dużym powodzeniem cieszą się bilety na koncerty tegoroczne, mamy też sporo rezerwacji. Pośpieszcie się, jeśli chcecie obejrzeć choćby jubileuszowy koncert XXXV lecia Pikniku, czy występ amerykańskich gwiazd. Wiemy także, że pogoda ma być wyśmienita, atmosfera niezapomniana, a artystycznych przeżyć dostarczą wam nie tylko tu wymienieni. Bilety kupicie w eBilet.pl i w kasach CKiT w Mrągowie!

Photos from Festiwal Piknik Country's post

photo 2016-07-22 01:31:40

No to kolejna dobra wiadomość. Co wynika z tych zdjęć, a co nie wynikało z wcześniejszych zdjęć i przede wszystkim informacji przysłanych nam przez management Della Mae? Wynika, że zespół przyjedzie do Polski w pełnym pięcioosobowym składzie z basistką Zoe Guigueno! Della Mae zagra dla nas w składzie:: Celia Woodsmith - voc., gitara Kimber Ludiker - skrzypce, voc. Jeni Lynn Gardner - mandolina, voc. Courtney Hartman - banjo, gitara, voc. Zoe Guigueno - kontrabas, voc. Musicie być na ich koncercie!!!

Photos from Festiwal Piknik Country's post

LemON - Bede Z Toba [Official Music Video]

video 2016-07-19 00:07:26

Po przedstawieniu gwiazdy sobotniego programu Pikniku na chwilę wracamy jeszcze do piątku.A także przypominamy, ze bilety na nasz festiwal można kupić na eBilet.pl oraz w CKiT w Mrągowie. Ceny biletów są w tym roku niższe niż w ubiegłym, a program co najmniej tak atrakcyjny. Charakter folkowy naszego Pikniku podkreśli podczas piątkowego wieczoru zespół LemOn grupa polsko-łemkowsko-ukraińska, która powstała w roku 2011 z inicjatywy wokalisty Igora Herbuta.


status 2016-07-18 16:41:17

Drodzy Fani, w odpowiedzi na Wasze zapytania informujemy, że dzieci w wieku do 12 roku życia wchodzą na Festiwal bez biletu. W przypadku, kiedy miejsce obok rodzica będzie zajęte, pociecha musi usiąść na Waszych kolanach.

Kommentare

Teile deine Meinung zu diesem Festival

Anmelden, um Kommentar