Download for Android

OFF Festival 2015

1.8 - 3.8 2014, Pologne


4 adeptes 51,024

Mur

photo 2015-08-21 09:45:31

Słuchajcie jutro Trójki po 18.00! Ani Gacek udało się porozmawiać na OFF-ie z Patti Smith: "Dowiemy się, jaka sztuka porusza artystkę. To nie tylko Picasso i Pollock czy Rigoletto z Pavarottim. Obok sław Patti wymienia też swoje dzieci. Bardzo ciepło mówi o Polsce i zachodzących w niej zmianach. Mówi też o swojej sile, która pozwoliła jej przetrwać wszystkie przeciwności i wciąż przemierzać świat, ze swoim przekazem, ze swoją muzyką." Więcej:

Tauron Festiwal Nowa Muzyka

link 2015-08-18 10:59:43

Tauron Festiwal Nowa Muzyka Odpoczęliście po OFF-ie? Zatęskniliście? To czas wracać do Katowic! :) Już 20 sierpnia startuje Tauron Nowa Muzyka, a na nim m.in. Tyler The Creator, Autechre, Jeff Mills & NOSPR pod batutą Christophe‘a Mangou, Apparat, Jamie Woon, The Juan Maclean, Kiasmos, Kwabs, Nils Frahm i Ellen Allien. Do zobaczenia!

photo 2015-08-17 18:09:30

Koniecznie słuchajcie dziś Trójki od 19.00! W GH+ retransmisja pierwszej części koncertu Ride z OFF Festivalu :)

Klasa robotnicza OFF Festiwalu | VICE | Polska

link 2015-08-17 11:30:01

Klasa robotnicza OFF Festiwalu | VICE | Polska Wspomnienia z tegorocznego festiwalu od… nieco innej strony ;)

The Quietus | News | FESTIVAL REPORT: OFF

link 2015-08-16 15:25:02

The Quietus | News | FESTIVAL REPORT: OFF Some nice words from The Quietus...

photo 2015-08-14 10:01:31

Kilka słów od Artura Rojka, dyrektora artystycznego OFF Festivalu Katowice: Chciałbym się osobiście dołączyć do podziękowań. Podobnie ja wielu z Was przeżyłem na pełnych emocjach trzy intensywne dni, obserwując jak się bawicie, rozmawiacie, uśmiechacie, wzruszacie i ze zmęczenia zasypiacie na trawie... Organizowanie festiwalu to długi i trudny okres, który często przytłacza odpowiedzialnością i związany jest z dużym stresem. Jednak to co dzieje się w jego trakcie naprawdę rekompensuje cały ten wysiłek. Dziękuję Wam, że byliście i że tworzyliście tę niepowtarzalną atmosferę. OFF nigdy nie byłby tym czym jest, gdyby nie ludzie którzy go odwiedzają. Podczas tej edycji wiele razy słyszałem, że mamy piękną publiczność i że tyle dookoła mądrych twarzy. :) Ja też Was obserwuję i porusza mnie tłum przed sceną wsłuchany w wymagającą muzykę Sunn O))) albo zainteresowanie z jakim uczestniczycie w spotkaniu z Patti Smith, pytając ją, jak żyłaby, gdyby była na Waszym miejscu... Kiedy powiedziała do wszystkich “Everybody is special, everybody has their own story”, wyjąłem notatnik żeby to proste zdanie nie uciekło mi w próżnię i żebym zawsze pamiętał, że w każdej chwili życia możesz się czegoś nauczyć. Dziękuję Wam za wszystkie miłe słowa, które teraz do nas kierujecie. Mam nadzieję, że poniesiecie swoje uczucia dalej i wrócicie do nas znowu. ______ A couple of words from Artur Rojek, artistic director of the festival: I want to take this opportunity to thank all of you personally. For me, like for many of you, the three days of the festival were an intensely emotional experience as I watched you have fun, talk, smile, be moved to tears, and fall asleep, exhausted, on the grass. Organizing a festival is a long and arduous process that comes with a crushing sense of responsibility and great stress. But what happens once the festival starts more than makes up for all the effort. I want to thank you for showing up and contributing to the festival’s extraordinary atmosphere. The OFF Festival would never be what it is if it weren’t for the people who attend it. One thing I heard time and again during this edition was that we have a beautiful audience with plenty of wise-looking faces :). I was watching you too, and I was moved to see the crowd listening with rapt attention to the challenging music of Sunn O))). I was moved to see how interested you were in the Q&A with Patti Smith, where you asked her what kind of life she would life if she were in your shoes. When she said, “Everybody is special, everybody has their own story,” I took out my notebook just to make sure I didn’t miss that simple sentence and that I would always remember that every moment in our lives is an opportunity for learning. Thank you all for all the kind words we’ve heard and read in the past few days. I hope you carry those feelings with you and come back to see us again.

Dziękujemy! Do zobaczenia za rok

link 2015-08-12 15:39:26

Dziękujemy! Do zobaczenia za rok I jeszcze raz - dziękujemy! <3

OFF Festival Katowice 2015 - Day 3

photo 2015-08-10 14:45:44

OFF Festival Katowice 2015 - Day 3

OFF Festival Katowice 2015 - Day 3

video 2015-08-10 14:41:03

Dziękujemy za to, że byliście - do zobaczenia za rok! Thank you for being with us - see you next year!


Commentaires

Partagez votre opinion de ce festival

Se connecter pour commenter


Site Web off-festival.pl Pays Pologne Catégorie Croix-genre OFF Festival YouYube OFF Festival MySpace

D'autres festivals dans ce pays: Pologne

D'autres festivals dans ce style: Croix-genre